Kule vinç belgesi

Kule vinç belgesi

Şubat  2018 de yapılacak  Kule Vinç ehliyeti Belgesi Sınavı için Kayıtlarımız Dolmuş 2018 yılı Mart kule vinç sınavı için kayıtlarımız Başlamıştır Her Ayın sonuna kadar kayıtlarımız devam ediyor

2018 Yılında Kule vinç ehliyeti operatör belgesi alacak olan operatör adayları ne kadar ücret ödeyecekler, Kule vinç ehliyeti ücreti ne kadar, Kule vinç kursu fiyatları için arayabilirsiniz.

Olcay İş Makineleri Kule vinç kursu irtibat

Ocak kule vinç ehliyeti dönem açılışının Başvuru Süresi doldu. 2018 yılında Kule Vinç belgesi sahibi olmak istiyorsanız Şuan ki başvurular Şubat 2018 dönem açılışı için almaya başladık bu dönem açılışının sınavı ise Mart 2018 Kule vinç ehliyeti sınavı olarak yapılacaktır…

Kule vinç Ehliyeti almak için ..

  • Öncelikle Olcay İş Makineleri Kursu gibi Milli Eğitim den yetkili kursa başvuru yapmanız gerekiyor.
  • Kayıt için gerekli olan evraklarınızı hazırlayıp Olcay İş Makineleri kursuna başvuru yapmanız lazım. Kule vinç ehliyeti için Gerekli evraklar
  • Gerekli olan teorik ve uygulamalı Kule vinç eğitimi almanız gerekiyor
  • Kule vinç eğitimi aldıktan sonra yazılı ve uygulamalı sınava girilecek olup başarılı olduktan sonra Kule vinç sertifikası hazırlanıp tarafınıza teslim edilecektir.

 

Kursumuzu Arayıp Bilgi Alabilirsiniz.

kule vinç sınavı, kule vinç ehliyeti sınavları, kule vinç sınavı nasıl yapılır

0212 554 31 31 — 0505 697 38 04

kule vinç operatörü kursu istanbul anadolu, kule vinç operatörü kursu istanbul, kule vinç kursu

 

Kule vinç, genellikle şantiyelerde sabit ya da hareketli (genellikle sabit) bir taşıyıcı üzerinde ağır yüklerin yatayda ve düşeyde taşınmasını sağlayan çelik sektöründeki bir makinedir.

Kule gibi yükselen bir gövdesi olduğundan bu şekilde isimlendirilmiştir. Gövde bölümü dışında BOM adı verilen ağırlık taşıyan kolu vardır. Bu kolu dengelemek için bomun arka ucunda denge taşları vardır.

Kule vinçlerin birçok tipi vardır. Kendi başlarına ayakta durabildikleri gibi bina yükseldikçe onunla beraber yükselirler. Yapıya çeşitli aralıklarla atılan bağlantı ankrajlarıyla sabitlenirler.

Kule vinçler yükseltilmek istendiğinde orta kısımlarında bulunan ekleme bölümünün vinci ortadan ayırıp yükseltir, bu oluşan yeni boşluğa vinç dışarıdan gelen ek parçayı kaldırıp yanaştırır.

Yanaşan parça içe alınıp monte edilir ve bağlanır. Kule vinçleri, kule vinç operatörleri yönetir. Gövde ile bomun kesiştiği yerde bulunan kabinde çalışırlar.

kule vinç operatörü kursu ücretleri, kule vinç operatörü kursu, kule vinç operatörü olmak istiyorum kule vinç ehliyeti, kule vinç belgesi fiyatları, kule vinç operatörü belgesi fiyatları
kule vinç eğitimi, kule vinç kursu fiyatları, kule vinç operatörü kursu, kule vinç sınav tarihleri kule vinç eğitimi, kule vinç eğitimleri, kule vinç kursu

Kule Vinçleri kullanma yetkisi olan yani kule vinç operatörlük belgesi olan operatörlerin kullanması gerekmektedir..

** Kule vinç operatörlük belgesi almak için gereken şartlar.. **

1- 2 Adet Fotoğraf

2 Adet Birbirinin Aynı Vesikalık Fotoğraf : Yeni çekilmiş ve yüz kısmı ön cepheden çekilmiş vesikalık fotoğraf olmalıdır.

2- Diploma Fotokopisi Noter Tasdikli veya Asıl Belge

DİPLOMA,TASDİKNAME,GEÇİCİ MEZUNİYET BELGESİ,ÖĞRENİM KAYIP BELGESİ NOTER TASTİKLİ veya Asıl Belge ,AÇIK LİSE veya ÜNİVERSİTE’ de okuyanlar ÖĞRENCİ BELGESİ 2 ADET almalıdır.

En az  İlkokul diploması olan adaylar kurslara kayıt olabilir.

3- Sabıka Kaydı (Verileceği kurum kısmına EHLİYET için yazılması gerekmektedir.) E-Devlet internet sitesinden ,Adliyeden veya Kaymakamlıktan

SABIKA KAYDI BELGESİ : Sabıka kaydı dilekçesine konusu : “ EHLİYET “ Olacak,

 

4- Sağlık Raporu

Aile hekimlerinden, özel hastanelerden veya anlaşmalı olduğumuz klinikten

“ G “ Sınıfı Sürücü Olur Sağlık Raporu ( 2 suret )

 

5- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

NÜFUS CÜZDANI Fotokipisi : Nüfus cüzdanının veriliş tarihi 10 yılı geçmiş olmamalıdır

ÖRNEK KULE VİNÇ OPERATÖRLÜK BELGESİ

kule vinç belgesi, kule vinç sertifikası, kule vinç lisansı, kule vinç ehliyeti, kule vinç operatör belgesi

 

Kule Vinç ehliyeti operatörlük belgesi sınav süreci.
2018 yılının Kule vinç ehliyeti sınavı 20 ocak 2018  tarihinde yapılması planlanmaktadır.  Bir sonraki bir sonraki kule vinç sınavı  Şubat 2018  tarihinde yapılması planlanmaktadır. Kule Vinç sınavı  Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlemiş olduğu okulda teorik sınavı yapılacak olup aynı gün yazılı sınavdan başarılı olan adaylarımız Arnavutköy İlçesi Çilingir Köyünde bulunan iş makineleri uygulama alanımıza götürerek uygulama sınavımız yapılacaktır.
Yazılı sınav başlama saati :  09:00 ( Ancak kursta toplanma saatimiz 8 dir  )
Uygulama Sınavı başlama saati  : 12:00
Kule vinç Operatörlük belgesi yazılı sınavında 40 tane soru sorulacak olup başarılı olabilmek için en az 28 net alıp 70 puan alan aday başarılı sayılacaktır.

Kulevinç Operatörlük belgeleri uygulama sınavında ise kule vinç belgesi alacak olanlar kursumuza ait Arcomet marka kule vinç ile uygulama sınavına gireceklerdir.

Sınav ertesi başarılı olan adayların Operatörlük belgeleri düzenlenip ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilir ve Kulevinç Operatörlük belgeleri tarafımıza geldiğinde tarafınıza bilgi verilip alınması sağlanır.
Operatörlük belgesi kazananlara aşağıda örnekleri bulunan Milli Eğitimden Onaylı belgeler teslim edilir..

 

16 Aralık 2017 Kule Vinç ehliyeti uygulama sınavı bu gün yapıldı.

     kule vinç ehliyeti fiyatları, vinç operatörü kursu istanbul, kule vinç operatörü kursu fiyatlarıvinç operatörü kursu, kule vinç operatörü kurs fiyatları, mobil vinç sınav soruları,
    
istanbul kule vinç kursları, vinç ehliyet sınav soruları, kule vinç operatörü sertifikası

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


2 Comments

fatih öztürk

28 Haziran 2013 at 3:22 am

meraba ben sakarya üniversitesi bilgisayar öğretmenliği bölümü okuyan bir öğrenciyim son senem ünide ama ben kule vinç operatör ehliyeti almak istiyorum nerden başvurucamı bilmiyorum herangi bir kursunu bulamadım , kaç ayda alınır ve üçreti hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum beni bu konuda aydınlatırsanız çok memnun olurum telefon numaram 0534 828 23 38

ahmet

10 Kasım 2013 at 9:45 pm

vinç ehliyeti masrafını öğrenmek istiyorum

Yorum Bırakabilirsiniz