Bekoloder Ehliyet Fiyatı

kepçe operatörlük belgesi, kepçe operatör belgesi, kepçe ehliyeti, kanal kazıcı yükleyici

Beko Loder Ehliyeti fiyatları 2021; Beko Loder belgesi almak isteyenler Beko Loder Kanal kazıcı yükleyici Kepçe Ehliyeti almak için kursa ne kadar kurs ücreti ve G sınıfı ehliyet harcı, ehliyet kart ücreti ödemeleri gerekecek

Kepçe ehliyeti fiyatları 2021; 2021 yıl sonuna kadar kepçe ehliyeti kurs ücreti yaklaşık olarak 1000 TL civarındadır ayrıca kepçe ehliyeti sınavına girmeden önce 2021 yılı sınav ücreti olan 110 TL ödenecektir. 2021 yılı yılı kepçe ehliyeti fiyatları Aralık ayı sonunda belirlenecek olup bir miktar zam gelmesi beklenmektedir.

Beko loder ehliyete işletme ücreti; 2021 yılı içinde Beko loder operatör belgesini ehliyete G sınıfı ehliyet olarak işletme ücreti toplam 1638,40 liradır Bu masrafın 1368,40 TL si G sınıfı ehliyet harcı, 225 Lirası ehliyet kart ücreti ve 45 lirada polis vakıf bağış ücreti olarak yatırılacaktır.

  • Beko Loder Ehliyeti Kurs Ücreti; 1000 TL
  • Beko Loder Ehliyeti için Sağlık Raporu Ücreti; 70 – 100 TL
  • Kepçe Ehliyeti Operatörlük Belgesi Sınav Ücreti; 110 TL
  • G Sınıfı Ehliyet Harcı; 1368,40 TL
  • Kepçe Ehliyeti Kart Ücreti; 225 TL
  • Ehliyeti için Polis Vakfına bağış Hizmet bedeli; 45 TL

Beko loder Kepçe ehliyeti işletme ücreti 2021; 2021 yılı Vergi ve harçlarda uygulanacak yeniden değerlendirme oranı %9,118 olarak açıklandı ve böylece kepçe ehliyeti beko loder belgesi ehliyete G sınıfı ehliyete çevirmek için 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren bu oranda artış olacaktır.

Beko Loder belgesi almak için; 2021 yılında Beko loder Operatörlük Belgesi almak için gerekli belgeleri hazırlamalısınız.

      İstanbul Avrupa yakası nda bulunan Olcay İş Makineleri Beko Loder Kursuna kayıt olup

      Beko Loder belgesi Kepçe ehliyeti alabilmek için birebir iş makinesi ile eğitim almanız gerekiyor.

      Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nün yaptığı önce Teorik ve Uygulamalı  Sınava girmeniz gerekiyor.

       Kepçe ehliyeti Sınavlarında başarılı olduktan sonra Milli Eğitim den onaylı Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.

       Beko Loder Kazıcı Yükleyici sertifikanızı ehliyete çevirmeniz gerekiyorsa ( Taşıt Trafiğine açık Karayolunda kullanılan lastik tekerlekli iş makineleri için mecburidir)

g sınıfı ehliyet kurs ücreti

İl ve ilçelere göre değişiklik gösterebilir. Güncel her şey dahil g sınıfı ehliyet fiyatları için kursumuzu arayabilir hemen başvuru yapabilirsiniz.

      Operatör sertifikası, sürücü sertifikasını ehliyete işletmek için Tercih edeceğiniz her hangi bir Nüfus Müdürlüğünden randevu alarak. Operatörlük sertifikanızı  ( g sınıfı ehliyet ) (Beko Loder ehliyeti kodu: 105-02 dir ) çevirmek için yapacağınız masraf tutarları ise aşağıdadır.

Kazıcı yükleyici belgesi fiyatları için İstanbul Güngören de bulunan Olcay İş Makineleri Kursu muzu arayıp bilgi alabilirsiniz..

kazıcı yükleyici, kepçe ehliyeti, operatör kursu, operatörlük kursu, iş makinaları kursu

İş Makineleri Operatörlük Sınavı

Milli Eğitim tarafından yapıldığı için Yazılı ve Uygulama sınav ücreti tek olup 2021 yılı sınav ücreti 110 TL dir.

Sağlık Raporunuzu aile hekiminizden ücretsiz alabilirsiniz yada Özel hastane, klinik veya tek tabip ten 2021 yılı sağlık raporu ücreti her kurum için değişiklik gösterebilir ancak ortalama 50 – 100 TL arasında değişiklik gösterebilir.

G sınıfı ehliyet Harcı

Bekoloder Operatörlük Sertifikasını G sınıfı Ehliyete dönüştürmek için 2021 yılı Harçlar kanunu 9 nolu tarifeye istinaden  belirlenen  2021 yılı G Sınıfı Sürücü Belgesi Harcı 1368,40 TL.

Harçlar kanunu 9 nolu tarifeye istinaden belirlenen 2021 yılı Ehliyeti Kart Ücreti olarak 225 TL

Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı’na hizmet bedeli Vakıf Payı olarak 45 TL ödemeniz gerekecektir

Kepçe ehliyeti ücreti; 1000 TL kurs ücreti, 110 TL sınav ücreti ve G sınıfı ehliyet işletmek için 1638,40 Lira masraf olacaktır. Operatör belgesi almak isteyen bir iş makinası kazıcı yükleyici cisibi operatörünün yapacağı kepçe ehliyeti fiyatı masraflar ve ayrıntıları yukarıda açıkladığımız gibidir.

Beko loder ehliyete işletme; Beko loder operatör belgesini ehliyete işletmek için öncelikler her hangi bir sınıf ehliyetinizin olması lazım daha sonra Tercih edeceğiniz bir Nüfus Müdürlüğünden randevu alacaksınız randevu gününden önce G sınıfı ehliyet harcını, Ehliyet kar bedeli ve polis vakıf bağış ücretini anlaşmalı bankalara veya GİB internet sitesi üzerinden yatırılacaktır. Gerekli evraklar ile randevu gidip G sınıf ehliyet başvurunuzu yapabilirsiniz. Tarafınıza geçici ehliyet verilir ve daha sonra asıl ehliyetiniz posta ile size ulaştırılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir