Bekoloder Ehliyet Fiyatı

kepçe operatörlük belgesi, kepçe operatör belgesi, kepçe ehliyeti, kanal kazıcı yükleyici

Beko Loder Ehliyeti fiyatları 2022; Beko Loder belgesi almak isteyenler Beko Loder Kanal kazıcı yükleyici Kepçe Ehliyeti almak için kursa ne kadar kurs ücreti ve G sınıfı ehliyet harcı, ehliyet kart ücreti ödemeleri gerekecek

Kepçe ehliyeti fiyatları 2022; 2022 yıl sonuna kadar kepçe ehliyeti kurs ücreti yaklaşık olarak 2000 TL civarındadır ayrıca kepçe ehliyeti sınavına girmeden önce 2022 yılı sınav ücreti olan 140 TL ödenecektir.

Beko loder ehliyete işletme ücreti; 2022 yılı içinde Beko loder operatör belgesini ehliyete G sınıfı ehliyet olarak işletme ücreti toplam 2.208,70 liradır Bu masrafın 1863,70 TL si G sınıfı ehliyet harcı, 280 Lirası ehliyet kart ücreti ve 65 lirada polis vakıf bağış ücreti olarak yatırılacaktır.

  • Beko Loder Ehliyeti Kurs Ücreti; 2000 TL
  • Beko Loder Ehliyeti için Sağlık Raporu Ücreti; 100-150 TL
  • Kepçe Ehliyeti Operatörlük Belgesi Sınav Ücreti; 140 TL
  • G Sınıfı Ehliyet Harcı; 1863,70 TL
  • Kepçe Ehliyeti Kart Ücreti; 280 TL
  • Ehliyeti için Polis Vakfına bağış Hizmet bedeli; 65 TL

Beko loder Kepçe ehliyeti işletme ücreti 2022; 2021 yılı Vergi ve harçlarda uygulanacak yeniden değerlendirme oranı %36 olarak açıklandı ve böylece kepçe ehliyeti beko loder belgesi ehliyete G sınıfı ehliyete çevirmek için 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren bu oranda artış olacaktır.

Beko Loder belgesi almak için; 2022 yılında Beko loder Operatörlük Belgesi almak için gerekli belgeleri hazırlamalısınız.

      İstanbul Avrupa yakası nda bulunan Olcay İş Makineleri Beko Loder Kursuna kayıt olup

      Beko Loder belgesi Kepçe ehliyeti alabilmek için birebir iş makinesi ile eğitim almanız gerekiyor.

      Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nün yaptığı önce Teorik ve Uygulamalı  Sınava girmeniz gerekiyor.

       Kepçe ehliyeti Sınavlarında başarılı olduktan sonra Milli Eğitim den onaylı Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.

       Beko Loder Kazıcı Yükleyici sertifikanızı ehliyete çevirmeniz gerekiyorsa ( Taşıt Trafiğine açık Karayolunda kullanılan lastik tekerlekli iş makineleri için mecburidir)

g sınıfı ehliyet kurs ücreti

İl ve ilçelere göre değişiklik gösterebilir. Güncel her şey dahil g sınıfı ehliyet fiyatları için kursumuzu arayabilir hemen başvuru yapabilirsiniz.

      Operatör sertifikası, sürücü sertifikasını ehliyete işletmek için Tercih edeceğiniz her hangi bir Nüfus Müdürlüğünden randevu alarak. Operatörlük sertifikanızı  ( g sınıfı ehliyet ) (Beko Loder ehliyeti kodu: 105-02 dir ) çevirmek için yapacağınız masraf tutarları ise aşağıdadır.

Kazıcı yükleyici belgesi fiyatları için İstanbul Güngören de bulunan Olcay İş Makineleri Kursu muzu arayıp bilgi alabilirsiniz..

kazıcı yükleyici, kepçe ehliyeti, operatör kursu, operatörlük kursu, iş makinaları kursu

İş Makineleri Operatörlük Sınavı

Milli Eğitim tarafından yapıldığı için Yazılı ve Uygulama sınav ücreti tek olup 2022 yılı sınav ücreti 140 TL dir.

Sağlık Raporunuzu aile hekiminizden ücretsiz alabilirsiniz yada Özel hastane, klinikten 2022 yılı sağlık raporu ücreti her kurum için değişiklik gösterebilir ancak ortalama 100-150 TL arasında değişiklik gösterebilir.

G sınıfı ehliyet Harcı

Bekoloder Operatörlük Sertifikasını G sınıfı Ehliyete dönüştürmek için 2022 yılı Harçlar kanunu 9 nolu tarifeye istinaden  belirlenen  2022 yılı G Sınıfı Sürücü Belgesi Harcı 1863,70 TL.

Harçlar kanunu 9 nolu tarifeye istinaden belirlenen 2022 yılı Ehliyeti Kart Ücreti olarak 280 TL

Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı’na hizmet bedeli Vakıf Payı olarak 65 TL ödemeniz gerekecektir

Kepçe ehliyeti ücreti; 2000 TL kurs ücreti, 140 TL sınav ücreti ve G sınıfı ehliyet işletmek için 2.208,700 Lira masraf olacaktır. Operatör belgesi almak isteyen bir iş makinası kazıcı yükleyici cisibi operatörünün yapacağı kepçe ehliyeti fiyatı masraflar ve ayrıntıları yukarıda açıkladığımız gibidir.

Beko loder ehliyete işletme; Beko loder operatör belgesini ehliyete işletmek için öncelikler her hangi bir sınıf ehliyetinizin olması lazım daha sonra Tercih edeceğiniz bir Nüfus Müdürlüğünden randevu alacaksınız randevu gününden önce G sınıfı ehliyet harcını, Ehliyet kar bedeli ve polis vakıf bağış ücretini anlaşmalı bankalara veya GİB internet sitesi üzerinden yatırılacaktır. Gerekli evraklar ile randevu gidip G sınıf ehliyet başvurunuzu yapabilirsiniz. Tarafınıza geçici ehliyet verilir ve daha sonra asıl ehliyetiniz posta ile size ulaştırılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir